Akce & události / Charlie's Fork Zlín

Charlie's FORK

Co se u nás děje?

Každý měsíc máme u nás speciální gastro kalendář, ať jste milovníci sezónní kuchyně, tradiční kuchyně či máte rádi gastronomické hodování jako je například Svatomartinská husa, zvěřinové hody a jiné… Charlie's FORK je pro Vás ta nejlepší volba ve Zlíně!

Vychutnejte si náš

Gastro kalendář 2024

Vyberte si každý měsíc z naší speciální 14 denní nabídky od našeho šéfkuchaře. Klikni na měsíc a zjistíš více.

Steaky

Steaky

Burger

Velikonoční nabídka

Chřest

Sýry

Žebra

Řízky

Streetfood

Zvěřina

Husy hody

Tataráky

20.2. - 5.3.

Steakové hody

Na co se můžete těšit?

  • Flank steak s grilovanou zeleninou a holanskou omáčkou
  • Grilovaná vysoká roštěná s karamelizovanou šalotkou a omáčkou demi glace
  • Ball TIP s redukcí z červeného vína a restovanou kořenovou zeleninou s tymiánem

15. 3. - 27. 3.

Burgery

Přijďte na naše burgerové menu v Charlie's Fork od 15. do 24. března! Nechte se unést vůní a chutí našich burgerů, které rozhodně potěší vaše chuťové buňky. Toto datum si určitě zapište do kalendáře!


29. 3. - 7. 4.

Velikonoční nabídka

Máme pro vás připraveno speciální velikonoční menu, které bude k dispozici od 29. března do 7. dubna. Přijďte a užijte si svátky plné lahodných pokrmů.


6. 5. - 19. 5.

Chřestové hody

Od 6. do 19. května si můžete vychutnat naše speciální menu s exkluzivními pokrmy z chřestu. Přijďte ochutnat sezónní lahůdky, které vám zaručeně zpříjemní vaše chuťové buňky.


10. 6. - 23. 6.

Sýrové hody

Přijďte si vychutnat sýrové lahůdky v naší restauraci Charlie's Fork od 10. do 23. června. Naše speciální menu nabídne široký výběr vybraných sýrů, které zaručeně potěší vaše chuťové buňky.


8. 7. - 28. 7.

Žebrové hody

Přijďte ochutnat šťavnatá žebra a užijte si nezapomenutelný gastronomický zážitek. Od 8. 7. - 28. 7. budou u nás probíhat žebrové hody! Nechte se unést vůní a chutí našich vybraných pokrmů.


5. 8. - 18. 8.

Řízkové hody

Přijďte si vychutnat kulinářský zážitek plný šťavnatých řízků a dalších lahůdek. Zveme vás na naše speciální řízkové hody, které probíhají od 5. do 18. srpna.


2. 9. - 29. 9.

Street Food

Přijďte si vychutnat pouliční kulinářské dobrodružství. Zveme vás na náš speciální Street food menu, které probíhá od 2. do 29. září. Toto menu si určitě nenechejte ujít!


7. 10. - 20. 10.

Zvěřinové hody

"Nenechte si ujít zvěřinové hody v Charlie's Fork. Od 7. do 20. října si vychutnejte bohaté menu plné lahodných specialit ze zvěřiny. Nezapomeňte si rezervovat stůl a připravit se na jedinečný gastronomický zážitek.


8. 11. - 17. 11.

Svatomartinská husa

Zveme vás na tradiční Svatomartinské hody v naší restauraci! Od 8. do 17. listopadu si užijte autentické svatomartinské pokrmy a ochutnejte výběr z našeho bohatého menu. Přijďte si vychutnat atmosféru podzimního svátku a společně oslavme příchod nového vína.


1. 12. - 31. 12.

Tatarákový hody

Přijďte si po celý prosinec vychutnat tatarákové lahůdky v naší restauraci! Každý den vám připravíme širokou škálu originálních tataráků, které vám přinesou nezapomenutelný gastronomický zážitek.


Charlie's FORK

Online rezervace